OFİS TAŞIMACILIĞI

Home / OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı başlı başına bir sorundur. Sorundur diyoruz çünkü bu artık sadece sizin sorununuz değil aynı zamanda bizim için sorun olmaktan çıkmış durumda.  İstemeniz durumunda sizide bu dertten kurtarıyoruz  deyimli uzman ekiplerimiz ofisinizi eşyalarınıza hiç zarar vermeden bulunduğu yerden alıp gitmek istediğiniz adrese naklediyor.

Ofis taşınması sırasında eşyalarınızı uzman elemanlarımız en güzel bir şekilde paketleyerek yerleştiriyor. Koliler halinde hazırlanan eşyalarınızı son model konforlu araçlarımıza yüklüyoruz. Dilerseniz kolileme işlemleri bizim ekiplerimiz tarafından yapılıyor. İstemezseniz siz kendiniz kolileyebiliyorsunuz. Bize nereye nakledilmesini istiyorsanız belirtmeniz yeterli olacaktır. Hizmette sınır tanımayan firmamız ofisinizi de en ince detayına kadar düşünerek taşıyor. Ofis taşımacılığı için bizimle     0216 589 17 55    telefondan iletişime geçebilirsiniz.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Az miktarda olan eşyalarınızı ister istanbul da şehiriçi ister türkiye 'nin herhangi bir iline firmamız aracılığıyla gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.Evinizden paketlenerek alınan eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır gidileceği adreste tekrar firma elemanlarımız tarafından istediğiniz yere yerleştirilmeleri yapılır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

KOLUMANLAR NAKLİYAT MALTEPE (MERKEZ) Tel : 0216 589 17 55 pbx Gsm : 0533 209 65 07 Gsm : 0554 666 53 12 E-Posta: info@kolumanlarevdenevenakliyat.com Adres (Merkez): hüner sk. no : 19/1