BANKA TAŞIMACILIĞI

Home / BANKA TAŞIMACILIĞI

Şehrin ya da ilçenin neresinde olursanız olun bizim için fark etmiyor. Bizden talep etmeniz durumunda bankanızı dilediğiniz şekilde taşıyabiliyoruz. Uzman ekiplerimiz bankanızı taşımaya gelmeden önce bir durum değerlendirmesi yapıyor. Bu sebeple bizden daha önce randevu almanız gerekiyor. Randevu telefonumuz ise 0216 589 17 55’ dir..

Randevu aldığınız andan itibaren ekip elemenları bankanızda bir değerlendirme yaparak nasıl bir taşımacılık istediğiniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Firmamızın bunu yapmasının nedeni size ait hiçbir evrakın kaybolmaması ya da karışıklığa neden olmamasıdır. Durum değerlendirmesi sonucunda istediğiniz eşyanız en güzel şekilde paketlenerek zarar gelmesi önleniyor. Paketlenen eşyanız aracımıza istiflenerek varış noktasına ulaştırılıyor.

Amaç kaliteli taşımacılıksa biz buradayız arayın görüşelim.

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Az miktarda olan eşyalarınızı ister istanbul da şehiriçi ister türkiye 'nin herhangi bir iline firmamız aracılığıyla gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.Evinizden paketlenerek alınan eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır gidileceği adreste tekrar firma elemanlarımız tarafından istediğiniz yere yerleştirilmeleri yapılır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

KOLUMANLAR NAKLİYAT MALTEPE (MERKEZ) Tel : 0216 589 17 55 pbx Gsm : 0533 209 65 07 Gsm : 0554 666 53 12 E-Posta: info@kolumanlarevdenevenakliyat.com Adres (Merkez): hüner sk. no : 19/1