EŞYA DEPOLAMA

Home / EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama

Evinizi ya da ofisinizi depolamak isterken  dikkat etmeniz gereken en önemli şey depolamadır. Çünkü eşyalar genellikle depolama sırasında ya da depo sonrasında kırılırlar ya da zarar görürler. İşte sizde bu gibi durumlarla mağdur kalmamak için mutlaka firmamızı tercih etmelisiniz.En üst düzeyde korunaklı olan eşya depolarımız güvenlik görevlisi,güvenlik kameraları ile 7/24 izlenmektedir.Depolarımıza konulan eşyalarınızın maddi değerine göre sigortaları yapılarak poliçeleri size verilir.

Firmamız kalifiye ve uzman elemanları sayesinde eşya depolamayı bir sorun olmaktan çıkarıyor. İstediğiniz bir şehir ya da şehir için nakliye sırasında eşyalarınıza kesinlikle zarar gelmiyor. Evinizde bizim paketlediğimiz ya da sizin paketlediğiniz eşyalar filolarımıza en üst düzey kişiler tarafından depolanmaktadır. Bu sayede işinin bilincinde insanlar eşyanızın zarar görmesine kesinlikle izin vermeyeceklerdir. Evinizi ya da ofisinizi taşımakta bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

 

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Az miktarda olan eşyalarınızı ister istanbul da şehiriçi ister türkiye 'nin herhangi bir iline firmamız aracılığıyla gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.Evinizden paketlenerek alınan eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır gidileceği adreste tekrar firma elemanlarımız tarafından istediğiniz yere yerleştirilmeleri yapılır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

KOLUMANLAR NAKLİYAT MALTEPE (MERKEZ) Tel : 0216 589 17 55 pbx Gsm : 0533 209 65 07 Gsm : 0554 666 53 12 E-Posta: info@kolumanlarevdenevenakliyat.com Adres (Merkez): hüner sk. no : 19/1