ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Home / ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Kolumanlar Nakliyat olarak hizmet ağımıza katmış olduğumuz asansörlü ev taşıma sistemini  sizlere en kaliteli şekilde ve en son çıkan yeni model asansör modelleriyle sunmanın büyük gururunu sizlerle birlikte yaşamak istiyoruz.Binanızda bulunan merdinlerin dar olmasından mı şikayetçisiniz, eşyalarıma hasar gelir korkusunumu yaşıyorsunuz yapmanız gereken tek şey kolumanlar asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmanız olacaktır. Üstelikte artık gideceği yerin yüksekliğinin hiçte önemi yok. Teknolojinin de devleşmesiyle birlikte artık küçük binalar yerini kocaman gökdelenlere ve de plazalara bıraktı. Yüksek binalara ise çıkmak şimdi daha güç oldu. Eşyanız taşınması sırasında yüksek katlar nedeniyle hırpalanmaya başlamıştı. Ancak biz artık bu sorunlara son veriyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde binanız kaç katlı olursa olsun evinizi ve ofisinizi taşıyabiliyoruz. Üstelik eşyalarınız hiçbir şekilde yıpranmıyor ve zarar görmüyor.  Günümüzde artık bir çok kişi asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanıyor.  Asansörlü taşımacılık isterseniz bizi  0216 589 17 55nolu telefondan aramanız yeterlidir.   Asansörle birlikte belirttiğiniz gün ve saatte adresinizde olacaktır.

istanbul evden eve nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

PARÇA EŞYA TAŞIMA

Az miktarda olan eşyalarınızı ister istanbul da şehiriçi ister türkiye 'nin herhangi bir iline firmamız aracılığıyla gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz.Evinizden paketlenerek alınan eşyalarınız firmamız tarafından sigorta altına alınır gidileceği adreste tekrar firma elemanlarımız tarafından istediğiniz yere yerleştirilmeleri yapılır.


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

KOLUMANLAR NAKLİYAT MALTEPE (MERKEZ) Tel : 0216 589 17 55 pbx Gsm : 0533 209 65 07 Gsm : 0554 666 53 12 E-Posta: info@kolumanlarevdenevenakliyat.com Adres (Merkez): hüner sk. no : 19/1